Aktuality

Zápisy z dění Divokého západu

A máme za sebou další krásný den. Dopoledne naše pomalu se rozrůstající městečka čekalo další zápolení v CETEHu. Tentokrát se jednalo o získání orlích vajec v horském masivu. Hra spočívala v mířené střelbě stříkačkami naplněnými vodou, kterou si naši malí osadníci již o mnoho zlepšili, na v ubrouscích zabalené balónky naplněné vodou, které se vznášely vysoko nad hlavami všech kovbojů. Toto stěžejní zápolení bylo doplněno spoustou drobnějších dovednostních her s orlími vejci. Nakonec ovšem starší děvčata pod záminkou pomoci indiánce Jitušce s dopravou orlích vajec zpět do tábora zákeřně zaútočily na právě vykoupaného sheriffa Pepína a soudce Páju. Buďme upřímní!Nevypadali, že by měli pochopení a že by je tento nápad pobavil tolik, co jejich strůjce a ostatně celé Orion City :-)

A jakže zápolení dopadlo? Vyhrálo městečko Bang bang, druzí byli Ohniví banditi a třetí Mustangové, čímž došlo k tomu, že v celkovém pořadí CETEHu sdílí první a druhé místo tým Mustangů a Bang Bang a jen o tři body za nimi zaostávají Ohniví banditi.

Odpoledne jsme se vydali poprvé vyzkoušet koupáníčko v Rabštejnské Lhotě. V podvečer proběhl sportík a mytíčko v teplounké vodičce (mimochodem takhle teplou vodu jsme na Orionu už dlouho neměli). Večer jsme se pak zabavili sbíráním dříví nezbytného na oheň pro noční hlídky a drobnými hrami.

A jakže dopadl soud se zlobivými nočními živly? Sheriff se soudcem rozhodli o nejpřísnějším trestu, tedy krátké návštěvě věznice, pouze pro dva obyvatele Orion City. Ostatní s ohledem na polehčující okolnosti vyvázli s drobnými pomocnými pracemi. Trestem pro akusticky výrazné orionské krásky bylo poslední místo u výdeje výtečných kulinářských Kráčovo-Johnyových mlsů. A jak některé znám, trest to byl velký.

Co nás čeká v následujících hodinách se dozvíte v průběhu víkendu, nejpozději po víkendu :-)

Sheriff Orion City