Aktuality

Zpráva č. 2

Posíláme další záznamy z našeho palubního deníku:

Ve čtvrtek jsme si dali celodenní výlet, krásných 15 km, lesy CHKO Železné hory. Přitom jsme plnili v rámci celotáborové hry po cestě úkoly a nakonec zdárně došli znaveni do tábora.

Večer jsme se vydrbali v teplé vodě včetně našich hlav a hlaviček.

V pátek jsme dopoledne v lese bojovali o čísla a obsazovali ostrovy. Skusili jsme si hrát každý sám za sebe a stejně tak i spolupráci v pirátských družinách, například při prolézání lanovou sítí nataženou mezi stromy. Odpoledne jsme se šli koupat do Rabštejnské Lhoty protože bylo opět krásně slunečno. Večer jsme si nacvičovali scénky na slavnostní oheň, který se konal večer. Při nácviku i předvánění scének jsme se hodně nasmáli.

V sobotu dopoledne jsme v rámci celotáborové hry absolvovali hned 2 etapy, nejdříve doplňovali zásoby vody do palubních sudů a poté jsme se vraceli společně se svými raněnými druhy lesem. Odpoledne jsme se opět koupali a v podvečer jsme si zasportovali v táboře a večer jsme si vysoutěžili nějaké drobnosti a sladkosti na pirátské pouti.

Dnes dopoledne (neděle) jsme si hráli na piráty a převozníky. Protože je stále krásné počasí, po polodením klidu jsme se šli opět koupat. V podvečer jsme zahájili táborovou olympiádu.

Ozveme se opět hned, jak budeme mít chvíli čas.

Orioni a kapitáni Černovous a Flint.

Last Updated (Sunday, 21 July 2013 21:43)